מדברים ת׳כלס.
מביאים לקוחות.

אם תרצו. אין עוד דאגה!

התקשרו 073-731-32-33
או השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד

הצלחה היא החלטה.

הכל קורה היום בדיגיטל והחלטתם שאתם רוצים, חייבים! להיכנס למשחק כדי להשיג יתרון על המתחרים שלכם. רוצים לשווק את העסק, להביא יותר לקוחות. ליזום במקום להיגרר. וואו! אתם במקום טוב. אבל איך עושים את זה נכון? כמה עולה אתר טוב? מוכרים אונליין או מביאים פניות בטלפון? מה עם הרשתות החברתיות?  קידום ממומן או אורגני? כל כך הרבה שאלות חשובות !! אנחנו אומרים בואו נשאיר הכל פשוט בשלב זה. תנו לנו לקחת אתכם צעד צעד. קודם נביא לכם לקוחות. אחר כך, אפשר לקבל עוד החלטות חכמות. 

אסטרטגיה דיגיטלית​

תכנית שיווק

ניהול קמפיינים בפייסבוק וגוגל

חיסכון בזמן וכסף

להכיר את ׳המכונה׳.

בניהול קמפיין פרסום דיגיטלי בפייסבוק או בגוגל, חשוב לסמן V על כל הסעיפים. קמפיין פרסום בעולמות הדיגיטל, כזה שעובד טוב, מורכב מפרמטרים רבים, מצריך ידע עדכני ביותר, הוא חייב להניע לפעולה ולהיות מדיד. מספיק שפרמטר אחד לא נעשה או נבדק כראוי וכל הקמפיין לא יעבוד. אפיון ופילוח מדויק של קהלי היעד,  פלטפורמה, הקופי והקריאייטיב הנכון. רק עם ניהול דיגיטלי מקצועי – הכל יעבוד כמו שצריך ויביא לכם תוצאות! 

ריטרגטינג. אנליטיקס. ביג דאטה. לא סתם מילים גדולות.

העולם הדיגיטלי, לעיתים שונה מהתחום שלך במציאות. לפעמים יש הזדמנויות שאסור להחמיץ, מתחרים לא ידועים שיש לקחת בחשבון, עסק איזורי יכול להפוך לארצי, או אפילו בינ״ל. מנהל דיגיטל מנוסה מטעמנו, יבצע מחקר וילמד את התחום שלך, יתייעץ איתך ויחד תגבשו אסטרטגיה וטקטיקה נכונה לפעילות הדיגיטלית שלכם. נגבש מסר שיבדל אתכם וייתן לכם יתרון על פני המתחרים. נגדיר את קהלי היעד שלכם, נטרגט רק אותם, נפרסם ונעקוב אחר הנתונים המתקבלים מהשטח כל הזמן. נשפר את הקמפיין על הזמן, כדי שהכסף שלכם יעבוד תמיד הכי חזק שאפשר. 

מהרעיון ועד שהכסף בחשבון. הכל מסונכרן.

אנחנו לא רק מפרסמים אותך באינטרנט. לידים זה טוב, אבל המטרה הסופית שלנו ושלך היא ש׳נסגור׳ כמה שיותר לקוחות.  כדי שזה יקרה כל המשפך השיווקי צריך לעבוד יחד עם הארגון, בסנכרון. האתר, הקמפיין והרשתות החברתיות, יחד עם אנשי המכירות, ה- CRM והחשבונות. לשם כך נדרשת תכנית פעולה שיווקית, יעדים ראשיים ומשניים, תקציב מתאים וניהול מקצועי של כל הנדרש על מנת להעלות את העסק שלך על הדרך להצלחה.

חוסכים לך את עקומת הלימוד

הצוות שלנו עובדים בתחום הדיגיטל כבר שנים רבות. אנחנו לא עושים טעויות של מתחילים. ההמלצות שלנו, הבחירות שלנו, מגובות בשנים של נסיון בשטח. אנחנו יודעים מה עובד ומה פחות. הדרך שלנו מגובה בהצלחות! לתיק העבודות שלנו

מנהל תחום דיגיטל שעובד רק בשבילך.

חוץ מהשירותים שאנחנו מספקים בעצמנו, הליווי השיווקי ב- digitl, מקצה לכם מנהל דיגיטל צמוד, שמייעץ לכם ומחבר אתכם לרשת ספקים איכותיים ומנוסים, אנשי וידאו וצילום, מתכנתים, IT, מאפיינים ואנשי תוכן, מנהלי רשתות חברתיות ועוד. המנהל האישי שלכם, ינהל מו״מ עבורכם עם הספקים, ישיג הצעות מחיר אטרקטיביות, ינהל את התקציב ויפקח על איכות הביצוע ומהירות האספקה. הליווי המקצועי שלנו ייתן לך שלווה נפשית בקשר לשיווק שלך, וישיג לך יותר תוצאות בפחות כסף. זה פשוט – ליווי דיגיטלי מקצועי חוסך לך את עקומת הלימוד. דוחות שוטפים פשוטים ומובנים יספקו לך שליטה תמיד. זה הזמן ליצור קשר ולעלות על הדרך להצלחה.

דברו איתנו

נשמח לייעץ ולעזור

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם.

ראיתם מספיק?

רוצים להתקדם?