מה הופך אתר לנכס?

׳מכונה׳ שמביאה לקוחות 24/7. זה נכס!

התקשרו 073-731-32-33
או השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד

כאן בונים נכסים דיגיטליים

אתר לעסק בעולם המודרני, הוא הלב, המרכז של הפעילות השיווקית של הארגון, הפלטפורמה המקיפה ביותר להעברת המסר המרכזי של הארגון. לאתר המודרני שני תפקידים עיקריים: ׳כרטיס ביקור מורחב׳ בו מקבלים ה׳מתעניינים׳ את כל המידע הדרוש להם על מנת להפוך ל׳פונים׳ לעסק. תפקידו השני הוא להוות ׳סוכן מכירות וירטואלי׳, הנמצא ברחבי האינטרנט, היכן שהלקוחות הפוטנציאליים נמצאים, לספק להם מידע על המוצר ולשכנע אותם לפנות אל החברה לקבלת מידע נוסף, הצעת מחיר או לביצוע הזמנה.

ב- digitl תקבלו ליווי מקצועי בעולם הדיגיטל העדכני לעסקים.

עיצוב עדכני

חוויית משתמש

קופי ומיקרו-קופי

יחסי המרה

עיצוב ומיתוג - הרבה מעבר לאסתטיקה

עיצוב בעולמות הדיגיטל כיום הוא לא מה שהיה עד לפני עשור באינטרנט. בשנים האחרונות הגולשים באינטרנט התרגלו לקבל הרבה יותר. החל מרמת עיצוב ואסתטיקה, צבעים, תמונות, ניווט ברור, מיקום אלמנטים, מבנה התוכן ועוד. התוצר הסופי הוא חוויית משתמש טובה ומהנה, שמשרה ביטחון על הגולש ומניעה אותו להישאר יותר באתר, להשאיר פרטים, להזמין מוצר או לרכוש באתר.

התאמת העיצוב לתחום. ללקוחות שלכם.

תתפלאו כמה בעלי עסקים מגמגמים כששואלים אותם מי קהל היעד שלכם? 
״מה זאת אומרת…כולם… הקהל שלי מגוון… האמת לא חשבתי על זה״ כשחושבים על זה, פתאום מגלים שיש קהלים רלוונטיים שהעסק לא פונה אליהם, או שפונים גם ללקוחות שכלל לא רלוונטיים. התאמה לתחום ולקהל היעד הכרחית. מה שאומר שהעיצוב של האתר שלכם חייב להתאים כמו כפפה ללקוחות שלכם.
ב- digitl נעשה את זה הכי פשוט עבורכם. 

חוויית משתמש - מה קורה כשכיף ללקוח!

חוויית משתמש טובה היא כשמבקרים  נכנסים לאתר ועולה להם חיוך קטן על הפנים והם מרגישים ״היי כיף פה. הכל יפה ומובן. בואנה מקצוענים אלה, חשבו על כל פרט. חשבו עליי". אבל חוויית משתמש זה גם הדברים הבסיסיים. הכל עובד כמו שצריך, תשתית טובה, טעינת דפים מהירה, התאמה לכל המכשירים והמסכים. בקיצור האתר שלכם עובד כמו מכונה משומנת. אתר כזה הוא היתרון שלכם על פני המתחרים שלכם.

הנעה לפעולה - זו השורה התחתונה!

זה התכלס. עיצבתם, התאמתם, שיכנעתם ושיווקתם. עכשיו הלקוח מוכן. לא תתנו לא עוד פוש קטן שיגרום לו לרכוש?בוודאי שכן. יש המון דרכים לעשות את זה ואנחנו מכירים את כולן. המטרה הסופית שהגולשים יבצעו את הפעולה הנדרשת, פניה לעסק או רכישה, ברגע זה! לא עוד מעט. זו הנעה לפעולה. כשבונים נכס דיגיטלי והמחשבה הזו תמיד מול עיניכם. זה פשוט עובד! הלקוחות פועלים כפי שתיכננתם ואתם מרוצים.   

דברו איתנו

נשמח לייעץ ולעזור

או השאירו פרטים ונחזור בהקדם.

ראיתם מספיק?

רוצים להתקדם?