התקשרו 073-731-32-33
או השאירו פרטים ונחזור אליכם מיד

אנחנו digitl

יחידת קומנדו בתחום הדיגיטל,  קבוצה של אנשי מקצוע אמינים, עם שנים רבות של נסיון ופרויקטים מוצלחים, בתחומי העיצוב ובניית אתרים, שיווק, קידום ממומן ואורגני של עסקים וחברות באינטרנט.

חדשנות מדליקה אותנו. לראות את עולם הדיגיטל מתפתח ומשתפר לטובת המשתמש. חוויית משתמש, עיצוב ממשקים, הנדסת תוכן, איך הכל מונגש בצורה אסטטית וחכמה שגורמת לגולשים להתחבר לעסק ולקנות ממנו. מדליק אותנו להצליח למכור מוצר טוב שמועיל ללקוח. הכי כיף לראות בעל עסק מצליח ומרוצה. 

עושים דיגיטל נכון.

באנו להחזיר את הפשטות לעולם הדיגיטל! קל ללכת לאיבוד בעולם הדיגיטל. כולם עושים מזה ביג דיל כדי להרויח יותר. אנחנו רואים הרבה עסקים ש׳מפספסים׳ כבר בצעדים הראשונים שלהם בעולם הדיגיטל. זה לא אמור להיות מורכב! כל מה שעסק צריך, זה בסיס שיווקי טוב כדי להביא לקוחות ולהרוויח. 

א- תשתית – אתר שהוא ׳נכס׳. מה זה נכס? זה ׳מכונה׳ משומנת שהופכת כל לקוח שמגיע אליה, מ׳מתעניין׳ ל׳לקוח פונה׳ (ליד). כל בעל עסק מבין מה זה ׳ליד׳ טוב. זה החמצן של העסק.

ב- קידום – כדי להשיג ׳לידים׳ צריך לפרסם את העסק שלכם. אנו מקדמים ברשתות החברתיות ובגוגל, אורגני וממומן, כך שכל לקוח שלכם, מוצא אתכם בכל מקום שהוא נמצא באינטרנט. זה מבחינתנו א-ב.

ממנפים את ההצלחה.

התחלתם להרוויח מהדיגיטל? רוצים להשקיע בזה כמו שצריך? ממשיכים את ההצלחה יחד. מומחה הדיגיטל שליווה את הפרויקט שלכם, יבנה עבורכם תוכנית שיווקית-דיגיטלית לטווח הארוך, וינהל את יישומה של התכנית עבורכם. כולל מחקרי שוק, בחירת ספקים צד ג׳, מו״מ, פיקוח, בקרה ושיפור של התוצאות המתקבלות, הטמעת ידע דיגיטלי בארגון ועוד. אין צורך להסביר את החיסכון העצום והאפקטיביות בהשגת תוצאות, כשהכל מנוהל ע״י מקצוען מנוסה בעולמות הדיגיטל.

אז צרו קשר עוד היום וקבלו שיווק ממוקד תוצאות עבור העסק שלכם.

הגאנג

שחר עמרם

מנהל תחום דיגיטל

טל חסידי

מנהל קריאייטיב

אור פיליזר

קידום בפייסבוק

עידן פ.

קידום בגוגל

ואלרי קוזמנקו

פיתוח

משה ח.

קידום בפייסבוק